Hakkımızda

 

Tatilvilla, Resital Grup Turizm Emlak İnşaat Limited Şirketine ait, Kumluca Ticaret Odası’na(Belge Numarası:2353),TURSAB’a(Belge Numarası: 8818) ve 2015 yılından beri Sungate Travel Turizm’e kayıtlı bir markadır.

Uzun yıllardır turizm sektöründe çalışmalar yapan deneyimli ekibimizle sizlere ayrıcalıklı bir tatilin kapısını açıyoruz.

Tatilvilla ailesi olarak sizlere 300’den fazla kiralık villa seçeneğimiz ve farklı konsept villalarımızla Kalkan, Kaş, Fethiye, Bodrum ve Marmaris’te hizmet vermekteyiz.

Villalar, kalabalık aile, balayı, lüks ve koruma havuzlu seçenekleriyle özel olarak dizayn edilmiştir ve günlük hizmetlerimiz içinde bahçe ve havuz bakımı bulunmaktadır. Villa fiyatları bulunduğu konum, oda sayısı ve kiralanacak gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Kiralık villalarımızda yılın istediğiniz zamanı konaklayabilirsiniz.

 

KİRALAMA İŞLEMİ NASIL YAPILIYOR?

Tatil yapmak istediğiniz villayı seçtikten sonra web sitemiz üzerinden müsaitlik durumlarını kontrol ederek hızlıca rezervasyon yapabilir, villalar hakkında detaylı bilgi için iletişim numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bölgeye ulaşımınız sağlandıktan sonra deneyimli ekip arkadaşlarımız size villaya ulaşım konusunda eşlik etmektedir. Villada tatil keyfi hem aileniz hem arkadaşlarınız hem de balayı için oldukça konforlu ve keyifli olacaktır. Ülkemizdeki diğer tatil bölgelerinde de hizmet verebilmek ve portföyümüzü artırmak adına çalışmalarımız sizler için devam etmektedir.

        Türsab Digital Doğrulama

 

Seyahat Acentesi İşletme Belgesi Tursab Üye Belgesi Ticaret Odası Üye Sicil Dosyası