Çocuk Havuzlu Villalar: 166 Villa Bulundu

Villa Eslem

9 Kişi
4 Banyo
4 Yatak
₺3.000 | ₺16.000 fiyat aralığında

Villa Nazlı A

4 Kişi
2 Banyo
2 Yatak
₺6.000 | ₺17.145 fiyat aralığında

Villa Nazlı B

4 Kişi
2 Banyo
2 Yatak
₺6.000 | ₺17.145 fiyat aralığında

Villa Afilli Deluxe

5 Kişi
2 Banyo
2 Yatak
₺4.280 | ₺12.000 fiyat aralığında

Villa Ela Quality

9 Kişi
4 Banyo
4 Yatak
₺10.000 | ₺19.860 fiyat aralığında

Villa Han Uğrar

10 Kişi
4 Banyo
5 Yatak
₺7.000 | ₺22.000 fiyat aralığında

Villa Morens 2

6 Kişi
3 Banyo
3 Yatak
₺3.000 | ₺10.950 fiyat aralığında

Villa Alkım

8 Kişi
4 Banyo
4 Yatak
₺6.250 | ₺15.625 fiyat aralığında

Villa Egemen

4 Kişi
2 Banyo
2 Yatak
₺5.000 | ₺10.715 fiyat aralığında

Villa Gıygılı

6 Kişi
3 Banyo
3 Yatak
₺4.270 | ₺10.700 fiyat aralığında

Villa Kivi

4 Kişi
2 Banyo
2 Yatak
₺11.856 | ₺11.856 fiyat aralığında

Villa Su Yolu

4 Kişi
2 Banyo
2 Yatak
₺2.860 | ₺9.000 fiyat aralığında
166 sonuc arasindan 12 villa listeleniyor

Çocuk havuzlu villa seçenekleri

Eğer çocuğunuz varsa tüm planları ona göre yapmanız gerektiğini çok iyi bilirsiniz. Bu planların başında ise tatil gelir. Çocuğunuzun mutlu ve özgür hissedeceği bir tatilde mutlaka onun da beklentilerini karşılayan detayların olması gerekiyor. Aileler için en etkili konaklama alternatiflerinden olan kiralık villalar, çocukların pek çok ihtiyacına cevap veren özellikleriyle konforlu bir tatil vadediyor. Bu villalarda en çok aranan özellik ise çocuk havuzu olarak öne çıkıyor. Çocuk havuzlu villalar hem kalabalık hem de çekirdek ailelere hitap ediyor.

 

Çocuk havuzlu villa özellikleri

Çocuk havuzlu villalar sezonluk ya da haftalık olarak kiralanabilen tatil villalarının bahçe kısmında yer alıyor. Genellikle yetişkin havuzuna entegre olarak tasarlanan bu havuzlar oluşabilecek tehlikelere karşı çok daha sığ ve küçük olan yapılarıyla öne çıkıyor. Çocuk havuzlu bir villada tatil yapmak isteyen aileleri başka bonus özellikler de bekliyor. Modern mobilyalardan oluşan full eşyalı villalarda mutfak, salon, yatak odası, teras ve balkon kullanımı lüks ve kullanışlı detaylarla öne çıkıyor. Çocuk havuzlu muhafazakâr villalar, korunaklı bir villada tatil yapma imkanı sağlarken, çocuk havuzlu doğayla iç içe villalar ise deniz ve doğa manzarasıyla dikkat çekiyor. Acil ihtiyaçlar için şehir merkezine yakın lokasyonlarda konaklamak isteyen aileler çocuk havuzlu merkeze yakın villalar seçeneğini tercih ederken, plaj ve koylara yakın olmak isteyen aileler ise çocuk havuzlu denize yakın villalarda karar kılıyor.

 

Çocuk havuzlu villa lokasyonları

Türkiye’nin en çok tercih edilen tatil beldelerinde birbirinden konforlu çocuk havuzlu villa alternatifleri bulunuyor. Antalya civarını gezmek isteyenler Kaş kiralık villaları, Kalkan kiralık villaları ve Fethiye’de bulunan çocuk havuzlu villalara göz atarken, Ege kıyılarında tatil için öne çıkan seçenekler ise Çeşme, Alaçatı ve Dalyan oluyor. Muğla’nın gözde tatil yerlerinden Bodrum ve Marmaris’te bulunan çocuk havuzlu villalardaki tatile pırıl pırıl bir güneş ve tertemiz bir deniz eşlik ediyor. Çocuk havuzlu lüks villalar çocukların yanı sıra ebeveynleri de mutlu ediyor. Jakuzi, sauna ve kapalı havuz gibi özellikler sayesinde her mevsim çocuklu tatil yapabilmek mümkün oluyor.

 

İndirimli çocuk havuzlu villalar

Hepimizin bildiği gibi çocuklu tatil oldukça masraflı oluyor. Çocuğun güvenli, mutlu ve huzurlu hissedebileceği bir ortam arayan ebeveynler en çok kiralık tatil villası seçeneğiyle memnun oluyor. Eğer uygun fiyatlı bir çocuk havuzlu villa arayışındaysanız, Resital Villa üzerinden arama yapabilir, indirimli villalar arasından hem zevkinize hem de bütçenize uygun bir villa tercih edebilirsiniz. Şimdi tıklayın, avantajlı Resital Villa fırsatlarından anında yararlanın.

Fırsatlarımızdan haberdar olmak ister misiniz?

Email abonelerimize çok sıkıcı olmadan yaklaşan indirimli kiralık villa fırsatlarını duyurmaya özen gösteriyoruz.
Abone Formu